LISAŘ / LISAŘKA

Stabilní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnost, s více jak pětadvacetiletou praxí, specializující se na zpracování a výrobu pryžových a pryžotextilních membrán v automobilovém a plynoměrovém průmyslu, hledá vhodné kandidáty pro doplnění svého týmu (pracoviště Velíková).

Požadavky

  • Zručnost, spolehlivost, pracovitost, pečlivost
  • Předešlá praxe ve výrobě vítána, není však podmínkou

Náplň práce

  • Obsluha lisovacího stroje
  • Vizuální kontrola výrobků
  • Práce v nepřetržitém provozu - 12-ti hodinové pracovní směny ve 4denních cyklech (4dny práce, 4 dny volno)
  • Práce je vhodná pro ženy i muže

Na co se můžete těšit

  • práci na HPP ve stabilní společnosti (pracoviště Velíková)
  • pravidelnou výplatu mzdy, pravidelné měsíční prémie
  • příplatky za směnnost (noční, víkend) a přesčasová práce oceněna nad rámec zákona
  • měsíční docházkový bonus, bonus za doporučení vhodného kandidáta, po odpracovaných letech nárok na věrnostní bonus až 10.000 Kč/rok
  • 13. plat v plné výši průměrného výdělku (celý plat)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • čisté prostředí, firemní pracovní oděv a obuv (plně hrazena zaměstnavatelem) dobrou dopravní dostupnost

Napište nám