Obsluha stroje pro přípravu materiálu, Velíková, 13. plat

Stabilní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnost, s více jak pětadvacetiletou praxí, specializující se na zpracování a výrobu pryžových a pryžotextilních membrán v automobilovém a plynoměrovém průmyslu, hledá vhodné kandidáty pro doplnění svého týmu

Požadavky

  • fyzickou zdatnost (práce vhodná pro muže)
  • spolehlivost, odpovědnost, týmová práce, flexibilita, chuť učit se novým věcem
  • zkušenosti ve výrobě - výhodou, nikoliv podmínkou

Náplň práce

  • obsluha strojů pro přípravu materiálu
  • vyplňování záznamu o přípravě materiálu, označení materiálu a evidence
  • nepřetržitý provoz - 12ti hodinové směny (4dny práce/4dny volno)

Na co se můžete těšit

  • práce na HPP ve stabilní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pravidelné měsíční prémie
  • příplatky za směnnost (noční) a přesčasová práce oceněna nad rámec zákona
  • měsíční docházkový bonus
  • 13. plat v plné výši průměrného výdělku (celý plat)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • pravidelná výplata mzdy
  • firemní pracovní oděv a obuv (plně hrazena zaměstnavatelem)

Napište nám